Pokoje (ložnice)

Apartmán o rozloze 72m2 má 5 lůžek + 22m2 v  podkrovním pokoji, kde jsou 4 lůžka - celkem 94m2 / 9 lůžek. Venku při vstupu do apartmánu lze využit vybavené posezení (stůl, židle, slunečník, gril na dřevěné uhlí). V apartmánu je možné využívat balkón a velkou terasu (22 m2).

V apartmánu máme pokoj

č. 1 - 1 lůžko, sedací souprava, noční stolek, skříň, obyvací stěna, televize (internetová), rádio,  psací stůl, kancelářská židle, ventilátor, lampička.

č. 2 - 2 lůžka (manželská postel), dětská postýlka + povlečení, noční stolky, skříně, lampičky, žehlička + žehlící prkno.

č. 3 - 2 oddělená lůžka, 2 skříně, 2 noční stolky, květinový stolek.

č. 4 - 4 oddělená lůžka,  úložné skříňky, stůl + židle, televize, ventilátor.

Sociální zařízení

Vana se zástěnou - umožňuje koupání a sprchování, koupelnový nábytek, 2 umyvadla, 1 fen na vlasy, ručníky, tekuté mýdlo.
WC je oddělené od koupelny, toaletní papír.
 
Vytápění
 
Vytápění je ústřední.

Vybavení  (kuchyně, pokoje, elektronika)

V apartmánu jsou dvě televize (české programy, ploché obrazovky), bezplatné připojení k WiFi je dostupné v každém pokoji, 2x ventilátor, žehlička + prkno, fen na vlasy.
Apartmán je plně vybavený pro vlastní přípravu jídel (kuchyňská linka, potřebné nádobí, plyn. sporák, lednice, myčka, varná konvice, mikrovlnná trouba, kávovar, mlýnek na kávu, jídelní stůl, židle. Další stůl je v podkrovní místnosti.

Možnosti stravování

Nákup potravin je možný v Tescu 380 m, Penny 420 m a Bille 580 m. Je možná vlastní příprava jídel.
Ten, kdo chce využít restaurace, tak nejbližší jsou na Husově ulici vzdálené 890 m od apartmánu - (Grand Hotel Praha 890 m, restaurace Lucie 990 m, U Piráta 1100 m, kavárna Divá Bára 1100 m, U Dělové koule, samoobslužná jídelna Paříž 1150 m, mléčný bar Milko 1200 m. Na Valdštejnově náměsí - restaurace Harmonie, restaurace Casa De Piedra, Zámecká restaurace.

Parkování

Parkování je možné na ulici před domem.