Naplánování trasy do apartmánu:   mapy.cz/zakladni?active=planovani-trasy                 

                                                          maps.google.cz/?ie=UTF8&hl=cs

 IDOS - vlaky + autobusy:  jizdnirady.idnes.cz/vlakyautobusy/spojeni/

Apartmán ( 97m2) se nachází v klidné části města Jičína. Vzdálenost do centra města je 1214 m, na autobusovou zastávku 282 m, autobusové nádraží 1200 m, vlakové nádraží 912 m.
Parkování je možné přímo před domem.
Apartmán má samostatný vchod z ulice na pozemek, kde je možné využít posezení s možnosti grilování.
Apartmán má samostatné vchodové dveře do spodní chodby, kde je možné uschovat jízdní kola nebo dětský kočárek.
Dále jdete po schodišti do I. patra apartmánu.   
Apartmán je oddělený od  bytu v přízemí, který má také samostatný vchod z druhé strany domu.

 
Okolí Jičína je ideální pro letní pěší a cykloturistiku. Jičín je srdcem Českého ráje - krajiny s nepřeberným množstvím přírodních i historických krás - skalní města, rybníky, hluboké lesy, kouzelná údolí, vrchy s rozhlednami, množství hradů a zámků. Samotné město je památkovou rezervací, kde můžeme obdivovat architekturu starého města, empírové náměstí s podloubím, známý zámek Albrechta z Valdštejna, či 52 m vysokou Valdickou bránu. V Jičíně je celá škála služeb - pošta, banka, bankomaty, obchodní centra atp. Dále je zde k dispozici kuželna, fotbalové hřiště, tenisové kurty, golfový areál a nedaleko sportovní letiště. Ve městě je plná škála obchodů, restaurací,kaváren a cukráren. Můžete využít služeb několika relaxačních center, zaplavat si v nově vybudovaném městském koupališti, které je moderně vybaveno (tobogan, skluzavky, protiproudy, závodní dráhy, bazén pro malé děti) nebo využít vnitřní bazén v aqua centru, či zahrát bowling. Dále je možné navštívit přírodní koupaliště a minigolf - Jinolice (5 km).

Koupání:  Jinolické rybníky  8,5 km
                Koupaliště Jičín   2 km
                Aguapark Jičín  1,4 km
Hory:  Špindlerův Mlýn  49 km
           Harrachov  59 km
           Černá Hora  51 km

 
 
Jak se k nám dostanete.
 
Z obchvatu kolem Jičína sjedete na křižovatce z vesnice Moravčice do Jičína, dále pojedete kolem závodu Kobyt (vlevo) a na třetí odbočce ( u travnatého trojúhelníku) se dáte vpravo do ul. Nad Cihelnou č.p. 874 (druhý dům na levé straně).
 
GPS    50°25'57.67"N; 15°22'11.15"E